Z PODKARPACIA. Prawie stracił życie przez pobicie. Oprawca chce kasacji wyroku [FOTO FILM]

  • 14.01.2020, 15:08
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Prawie stracił życie przez pobicie. Oprawca chce kasacji wyroku [FOTO FILM] Fot. Archiwum Michała Juchy Mężczyzna został brutalnie pobity przez swojego oprawcę, który teraz domaga się kasacji wyroku.
Pęknięta w kilku miejscach czaszka, połamane żebra i ręka, rozległy obrzęk pourazowy mózgu oraz krwiak przymózgowy - z tym wszystkim musiała zmagać się ofiara Krzysztofa Z., ps. "Cyklop". Michał do dziś pozostaje na rencie. Wyrok w sprawie jego pobicia zapadł - cztery lata więzienia, ok. 54 tys. zł odszkodowania. Cyklop chce jednak kasacji wyroku.

Krzysztof Z., ps. "Cyklop" dopadł Michała Juchę (pokrzywdzony wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku) w nocy z 12 na 13 sierpnia 2016 roku pod barem z zapiekankami i tam brutalnie go pobił

Ja prawie zmarłem.

- mówi Michał Jucha (poszkodowany pozwolił na upublicznienie wizerunku), którego obrażenia były naprawdę przerażające. Policja nie mogła ustalić miejsca pobytu Cyklopa. Poszukiwania trwały dwa lata - w tym czasie Michał Jucha postanowił(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA >>  

DJ

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Olo
Olo 15.01.2020, 10:25
Polskie prawo he he zabij człowieka a jesteś bezkarny. Do czego to dazy. Według mnie powinny być obozy pracy, i więzień powinien zapracować na swoje utrzymanie.
Mon
Mon 15.01.2020, 09:38
Jedno uderzenie? Błagam... Tak nie wygląda osoba po jednym ciosie. Siniaki na szczęce i podbite oczy, oba. Chciał chłopaka pobić i to zrobił a teraz ucieka od konsekwencji najpierw kozak potem TCHÓRZ!!

Pozostałe