Wiemy, ile zebrano w Mielcu na rzecz WOŚP. Padł rekord

  • 13.01.2020, 12:08 (aktualizacja 13.01.2020, 12:18)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Wiemy, ile zebrano w Mielcu na rzecz WOŚP. Padł rekord
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mielczan, podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się uzbierać 166 tysięcy złotych. To kolejny rekord, jaki udało się osiągnąć, ale nie to jest najważniejsze. Jak mówią wolontariusze z naszego regionu, liczą się hojność, ofiarność i niesiona pomoc.

Tegoroczny 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu rozpoczął się już 11 stycznia w Galerii Navigator. To tam od południa do wieczora trwało koncertowanie oraz akcje towarzyszące temu jednemu z największych wydarzeń w kraju. W niedzielę 12 stycznia, do wspólnej zabawy dołączyło się Samorządowe Centrum Kultury, Kana, Biblioteka SCK. Ważnym punktem niedzielnego finału był także 3. Bieg Policz się z cukrzycą, w którym wystartowało ponad 200 biegaczy z południowej Polski. Podczas biegu udało się uzbierać 7734,45 zł, co jest rekordową kwotą w historii biegu. Udział w finale wzięli także prezydent Mielca Jacek Wiśniewski, oraz jego zastępcy Paweł Pazdan i Adriana Miłoś. Podczas tegorocznego finału WOŚP udało się zebrać ponad 115 milionów złotych. W Mielcu natomiast uzbierano 166 tysięcy złotych. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe