W Mielcu trwa akcja - podziel się ciepłem

  • 12.01.2020, 11:29 (aktualizacja 12.01.2020, 12:56)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

W Mielcu trwa akcja - podziel się ciepłem
Mielec jest jednym z wielu miast w Polsce w których prowadzona jest akcja dzielenia się ciepłą odzieżą z osobami ubogimi i potrzebującymi.

W tym roku Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób – każdy, kto ma już niepotrzebne, ale nadające się jeszcze do użytku ubrania (np. kurtki, płaszcze, bluzy, szaliki, czapki itp.) może je zostawić na specjalnych wieszakach odpowiednio oznaczonych i umieszczonych w wybranych punktach miasta. Z kolei każdy, kto takiej ciepłej odzieży potrzebuje, może ją sobie z tych wieszaków zabrać.

W tym roku na terenie miasta Mielca wieszaki stanęły w wejściu do holu Domu Kultury Samorządowego Centrum Kultury (al. Niepodległości 7), na przystanku MKS-u w rynku starego miasta i w holu budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Łukasiewicza. Choć na razie zima jest łagodna i oszczędza nam dużych spadków temperatury to nie brak osób, którym ciepła odzież może się przydać. Dlatego gorąco zachęcamy mieszkańców Mielca do przyłączenia się do naszej akcji!

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe