Pracownik mieleckiej strefy wyskoczył z okna jednego z zakładów! Interwencja policji!

  • 10.01.2020, 20:01 (aktualizacja 10.01.2020, 22:07)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Pracownik mieleckiej strefy wyskoczył z okna jednego z zakładów! Interwencja policji!
Mielecka Policja zajmuje się przypadkiem konfliktowej sytuacji do jakiej doszło dziś popołudniu w jednej z firm znajdujących się na specjalnej strefie ekonomicznej. Pracownik firmy wyskoczył z okna na zewnątrz z kilku metrów. Doznał lekkich uszkodzeń ciała.

Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić pracownik przyszedł do pracy w stanie nietrzeźwości co wykryli przełożeni. Na miejsce została wezwana policja. Wtedy pracownik, który chciał uniknąć odpowiedzialności wyskoczył przez okno na zewnątrz. W efekcie na miejsce trzeba było wzywać ratowników z Pogotowia Ratunkowego z Mielca. Mężczyzna znajduje się w szpitalu. 

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe