Koncert Noworoczny w Gminie Mielec

  • 05.01.2020, 11:06 (aktualizacja 05.01.2020, 11:10)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Koncert Noworoczny w Gminie Mielec SOKiS Gmina Mielec Dzisiejsze popołudnie warto spędzić przy dobrej muzyce.
Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zapraszają na „Koncert Noworoczny”, podczas którego, zaprezentują się grupy artystyczne działające w Chorzelowie. Wydarzenie odbędzie się dzisiaj (5 stycznia) o godzinie  17:00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury. 

Styczeń jest okresem, podczas którego na całym świecie odbywają się wydarzenia kulturalne będące podsumowaniem roku ubiegłego oraz zapowiedzią tego co czeka nas w roku bieżącym. Tradycję tę kontynuują również artyści z chorzelowskiego Ośrodka Kultury. Specjalnie na tę okazję przygotowali okolicznościowy program będący zwieńczeniem dotychczasowej pracy twórczej. W niedzielę usłyszeć będzie można  tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, a także utwory rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów grup tańca ludowego oraz tańca towarzyskiego. 

Na scenie wystąpią:

Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”,
Kapela ZPiT „Chorzelowiacy”
Klub Tańca Towarzyskiego „Takt” oraz Szkoła Tańca „Gala”,
Chorzelowska Grupa Teatralna,
Zespół wokalno-instrumentalny,
Grupa gitarzystów.

Wstęp wolny. 

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe