Pobiegnij i "Policz się z cukrzycą"

  • 04.01.2020, 13:53 (aktualizacja 04.01.2020, 14:00)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Pobiegnij i "Policz się z cukrzycą" Fot. Facebook Plakat promujący bieg.
12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach Finału po raz trzeci w Mielcu odbędzie się bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą”.

Trasa biegu będzie liczyć 6 km i poprowadzona zostanie ścieżkami Górki Cyranowskiej. W biegu wystartuje 150 uczestników, a całkowity dochód z pakietów startowych zasili konto WOŚP. Pieniądze z biegu przeznaczone zostaną na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Uczestnicy biegu, tak jak w ubiegłych latach będą mogli liczyć m.in. na pakiety startowe, medale i ciepły posiłek regenerujący, ale przede wszystkim na dobrą zabawę. Nowością będzie wprowadzenie elektronicznego pomiaru czasu!

Hasło przewodnie biegu wspiera jeden z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Wspiera też akcję prowadzoną przez Fundację „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, a której celem jest nadrukowanie ważnych dla diabetyków informacji na opakowaniach produktów żywnościowych.

Zapisy oraz regulamin na stronie:
www.studiowizualne.com

Opłata startowa:
Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Podkarpacka
Hufiec ZHP Mielec
Ul. Botaniczna 1, 39-300 Mielec
Konto bankowe: 45 1240 2656 1111 0010 9433 9243
koniecznie z dopiskiem w tytule wpłaty:
"3 Bieg WOSP Mielec + imię i nazwisko + rok urodzenia"

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe