Zabójstwo, narkotyki. To jedni z najgroźniejszych przestępców Podkarpacia [FOTO]

  • 22.04.2020, 14:46
  • kp

Podziel się:

Oceń:

Zabójstwo, narkotyki. To jedni z najgroźniejszych przestępców Podkarpacia [FOTO] Fot. Podkarpacka Policja To jedni z najgroźniejszych przestępców na Podkarpaciu
Wielu z nich ukrywa się od lat. Dopuścili się strasznych czynów, w tym najwyższego - zabójstwa. Podkarpacka policja podąża ich śladem i stara się ich odnaleźć. Zobacz, co jeszcze o nich wiemy:

Marian Ozga urodzony w 14.08.1940 roku ostatni raz zameldowany był w Lipie, przy ul. Janowskiej 41. Ma obecnie 80 lat, mimo to nadal ukrywa się przed policją. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, na podstawie Art. 148 § 1: Zabójstwo - typ podstawowy - za które grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie. Jeśli masz wiedzę, gdzie Marian Ozga przebywa, skontaktuj się z policją w Rzeszowie: RZ KWP Rzeszów Wydział Kryminalny, 35-036 Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 30, telefon: (0-17) 858-23-25,  email: [email protected]

Mirosław Batora, ps. Siuks urodzony w 13.01.1969 roku ostatni raz zameldowany był w Dębicy, przy ul. Robotniczej 10/38. Ma obecnie 50 lat. Poszukuje go Komenda Powiatowa Policji w Dębicy, na podstawie Art. 158 § 1: Udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1 - typ podstawowy - za które grozi mu pozbawienie wolności do(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA PRZESTĘPCÓW >>  

 

kp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe