Rozmowy z Korso - Marcin Warchoł

  • 28.12.2019, 02:17
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy z Korso - Marcin Warchoł
Naszym gościem jest podkarpacki poseł PiS, wiceminister sprawiedliwości i pełnomocnik Rządu ds. praw człowieka Marcin Warchoł. Rozmawiamy m. in. o mieleckim Kronospanie, obietnicach wyborczych i planach na rozwój Podkarpacia.

Marcin Warchoł podczas ostatnich wyborów parlamentarnych startował z 30 lokaty. Jednak dzięki krótkiej i precyzyjnej kampanii wyborczej udało mu się zyskać wielu sympatyków. Dziś Marcin Warchoł ponownie wraca do pracy w Ministerstwie Sprawiedliwości, ale jak sam podkreśla nie zapomina o Mielcu. 

ZOBACZ VIDEO

 

 

 

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe