Rozmowy z Korso - Tomasz Leyko

  • 19.12.2019, 09:16
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy z Korso - Tomasz Leyko Korso.pl Tomasz Leyko, wieloletni dziennikarz sportowy, a obecnie rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Woj. Podkarpackiego.
Fabryczny Klub Sportowy "Stal Mielec" - to już 80-letnia historia nie tylko mieleckiego, ale przede wszystkim polskiego sportu. Z okazji jubileuszu MOSiR w Mielcu i Urząd Miejski wydali publikacje książkową o mielekcim klubie, która napisał Tomasz Leyko - wieloletni dziennikarz sportowy, a obecnie rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Woj. Podkarpackiego.

Tomasz Leyko podjał się ogromnego wyzwania - opisać w encyklopedycznym skrócie 80-lat historii mieleckiego klubu sportowego. Jak mu się udało? 

ZOBACZ WYWIAD

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe