Przeszkoda? Niejednomyślność mieszkańców

  • 25.10.2016, 05:02
  • mp

Podziel się:

Oceń:

Przeszkoda? Niejednomyślność mieszkańców Czytelnik
Śmietnika przy ul. Chopina 4 nie da się nazwać reprezentatywnym. Zdaniem mieszkańców to wina magistratu, który już od dłuższego czasu obiecywał, że zajmie się remontem altany. - Przedstawiliśmy już kilka rozwiązań tego problemu. Żadne jednak nie spotkało się z akceptacją mieszkańców bloków przy Chopina 4 i 6 – odpowiada Anna Karwacka z Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Prowizoryczna murowana altana przykryta kawałkiem blachy nie od dziś straszy mielczan. Jej temat poruszaliśmy już w maju na prośbę mieszkańców okolicznych bloków. - Fakt, że takie „coś” znajduje się w centrum Mielca jest wstydem dla całego miasta! - grzmieli wówczas. Nie inaczej sprawę komentują dzisiaj, po upływie prawie pół roku.

Więcej w 43 numerze Korso

mp

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
G
G 25.10.2016, 07:31
To, że śmietnik jest do wymiany to widać. Ale widać też kulturę, albo lepiej jej brak - osób z niego korzystających

Pozostałe