Robert Lewandowski wspiera Kubę z Mielca! Trwa licytacja koszulki Lewandowskiego

  • 16.12.2019, 10:11
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Robert Lewandowski wspiera Kubę z Mielca! Trwa licytacja koszulki Lewandowskiego Robert Lewandowski postanowił wesprzeć leczenie chorego Kuby z Mielca.
Stowarzyszenie Mamy dla Was Czas, które działa na terenie Mielca z sukcesem od 2 miesięcy prowadzi na Facebooku stronę ,, Dobre Licytacje". Zbiórka pieniędzy prowadzona jest dla Kuby z Mielca, który choruje na glejaka mózgu.

Do akcji postanowił dołączyć Robert Lewandowski i przekazać na licytację koszulkę Bayern ze swoim autografem. Wcześniej w zbiórkę włączyli się także: Marta Żmuda Trzebiatowska, Rafał Wilk, Kevin Aiston. Mieleckie licytacje uzbierały już 17 tys zł . Teraz w akcję włączył się znany piłkarz Robert Lewan dowski, który przekazał swoją koszulkę. Licytacja trwa na grupie facebookowej "Dobre licytacje". 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe