Za nami premiera musicalu "Siostrzyczki"! [FOTO]

  • 15.12.2019, 09:13 (aktualizacja 15.12.2019, 13:24)
  • SzB. / fot. K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Za nami premiera musicalu "Siostrzyczki"! [FOTO] fot. K. Radoń
Owacjami na stojąco przy pełnej sali widowiskowej SCK w Mielcu została przyjęta kolejna propozycja reżysersko-choreograficzna Anny Leszkiewicz - czyli „Siostrzyczki”. Akcja musicalu rozgrywa się w zakonie, a głównymi bohaterkami są tytułowe siostrzyczki zakonne. Na scenie zobaczyliśmy 42 wykonawców w wieku od 13 do 70 lat.

Anna Leszkiewicz ma już na swoim koncie kilka niezwykle udanych spektakli musicalowych. Przygotowywała je z udziałem tancerek z zespołu „Flamingi”, który prowadzi w DK SCK, ale zawsze grono wykonawców poszerzała o talenty wyłowione podczas castingów.

Tak powstały: „Się kręci Grease”, „Hakuna Matata – chwytaj dzień”, „Michael Jackson show”. W 2015 r. niezwykle spektakularny sukces odniósł jej musical „W tym roku świat nie będzie”, który podbił nie tylko mielecką publiczność, ale też widzów w kilku miastach Podkarpacia.

Muzycznie spektakl opracowała Małgorzata Pazdro. Ona także objęła opieką muzyczną wokalistów.

Widowiskową scenografię przygotowała Małgorzata Zając-Waga, Agnieszka Szala-Jagiełło, Czesława Tabka i Hubert Pomiankiewicz.

Producentem spektaklu jest Dom Kultury SCK w Mielcu. 

 

SzB. / fot. K. Radoń

Zdjęcia (28)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe