Powrót Kubka Biznesu. Piąte urodziny Fundacji [FOTO]

  • 13.12.2019, 12:50
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Powrót Kubka Biznesu. Piąte urodziny Fundacji [FOTO] Fot. Damian Jemioło Piąte urodziny Fundacji Kubek Biznesu.
Po rocznej przerwie Śniadania Kubka Biznesu powracają. 11 grudnia, w środę w Hotelu Polskim miały miejsce piąte urodziny Fundacji Kubka Biznesu. Wygłoszona została także prelekcja przez Tomasza Pawęzkę.

O wydarzeniu wspominaliśmy już tutaj:

Piąte urodziny Kubka Biznesu zgromadziły 19 osób - przedsiębiorców oraz przedstawicieli różnych firm, zarówno z Mielca, jak i Rzeszowa czy Stalowej Woli. Byli to m.in. Bogdan Rojkowicz - prezes Hotelu Polskiego i Korso, dyrektor wydawnictwa Korso Grzegorz Darłak, wiceprezes MARR Łukasz Gajdowski czy właścicielka Cukierni PokusyMarta Rączka-Żurawska.

Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ POZOSTAŁE ZDJĘCIA >>  

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe