Konkurs wiersza religijnego dla najmłodszych

  • 10.12.2019, 21:18
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Konkurs wiersza religijnego dla najmłodszych Fot. GOK Grochowe
10 grudnia w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem odbył się XVII Gminny Konkurs Wiersza Religijnego dla Dzieci ph. „Pytała myszka Świętego Franciszka, którędy droga do Pana Boga?”

Konkurs skierowany był do uczniów kl. „O”, I, II, III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Tuszów Narodowy. Uczestnik konkursu miał za zadanie zaprezentować jeden utwór z zakresu liryki religijnej, dostosowany do wieku dziecięcego.

Komisja artystyczna w składzie: Teresa Pluta emerytowany nauczyciel oraz Patrycja Krempa Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Tuszowie Narodowym po wysłuchaniu 66 recytacji przyznała nagrody i wyróżnienia.

 

NAGRODY otrzymali:

  • Sara Babula, Blanka Czerkies, Milena Łącz, Emilia Kardyś, Zuzanna Guła Szymon Maksoń, Sara Ulrych, Zuzanna Urbańczyk z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Tuszowie Narodowym.

 

  •  Wojciech Dydo, Mikołaj Otfinowski, Łukasz Patynko ze Szkoły Podstawowej w Borkach Nizińskich.

 

  • Julia Trela, Zuzanna Trela, Radosław Kilian z Zespołu Szkół w Jaślanach

 

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

 

  • Milena Arabasz, Emilia Mickiewicz, Stanisław Radek z Zespołu Szkół w Maliniu.

 

  • Jagoda Kamuda, Piotr Mikosz, Julia Pazdro, Maya Pękala, Filip Świątek, Michał Tyniec z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Tuszowie Narodowym.

 

  • Angelika Hyjek z Zespołu Szkół w Jaślanach.

 

 

KR

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ja
ja 13.12.2019, 21:11
super dzieciaczki

Pozostałe