Magistrat chce rozmawiać o przyszłości parku leśnego! Spotkanie dzisiaj!

  • 10.12.2019, 15:38
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Magistrat chce rozmawiać o przyszłości parku leśnego! Spotkanie dzisiaj!
Mielecki magistrat w odpowiedzi na liczne pytania dotyczące planowanej rewitalizacji parku leśnego w Mielcu - organizuje dzisiaj spotkanie otwarte w sali Rady Miasta. Będzie można zapytać m. in. dlaczego w planie rewitalizacji znalazła się inicjatywa wycięcia ponad 1000 drzew.

 - Chcesz dowiedzieć się jaki jest stan drzew w Parku Leśnym pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego, Wolności oraz Żeromskiego? Zastanawiasz nad przyszłością parku? Chcesz poznać wszystkie aspekty planowanej rewitalizacji? - czytamy w komunikacie miasta. 

Na te i inne pytania, odpowiedzą dendrolog Wojciech Bobek oraz leśnik Wojciech Cieślik. Obecni będą też przedstawiciele władz miasta. 

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Mielcu, przy ul. Żeromskiego 26, w sali im. Jana Pawła II (parter).

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe