Z REGIONU. Nowe radiowozy przekazane staszowskim policjantom

  • 06.12.2019, 21:16 (aktualizacja 06.12.2019, 21:30)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Nowe radiowozy przekazane staszowskim policjantom Fot. Policja Świętokrzycka
6 grudnia na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Staszowie odbyło się przekazanie nowych radiowozów. Ich zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu Starosty Staszowskiego w ramach Funduszu Wsparcia Policji. W połowie środki przekazano z budżetu Policji.

W uroczystości przekazania nowych pojazdów policjantom uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Staszowie insp. Leszek Dębowski, Starosta Staszowski Józef Żółciak oraz kapelan staszowskiej Policji ksiądz Wiesław Kowalewski.

Trzy samochody oznakowane to Hyundai i30 wagon oraz radiowóz nieoznakowany tej samej marki w wersji hatchback. Jeden z oznakowanych wozów trafi do Komisariatu Policji w Połańcu a pozostałe zasilą tabor staszowskiej komendy.

Nowe radiowozy pozwolą na zwiększenie skuteczności i szybkości reakcji staszowskich policjantów, przyczynią się do poprawy stanu bezpieczeństwa w powiecie, a dzięki temu wzrośnie też zaufanie społeczeństwa, które jest najbardziej istotne.

K. Radoń

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Rysio
Rysio 07.12.2019, 19:28
i tak nikt im nie ufa i cieszą się złą opinią bo mają za niskie umiejętności by łapać grube ryby przez co wychodzi że przy zaostrzaniu prawa dostaje sie tylko słabszym

Pozostałe