Mikołaj odwiedził mielecki szpital

  • 06.12.2019, 15:18 (aktualizacja 06.12.2019, 15:56)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Mikołaj odwiedził mielecki szpital Fot. Starostwo Mielec
Starosta Stanisław Lonczak i Członek Zarządu Zbigniew Działowski odwiedzili małych pacjentów Oddziału Dziecięcego w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.


Tegoroczne Mikołajki na Oddziale Dziecięcym w mieleckiej lecznicy spędza łącznie dwadzieścioro dzieci. By umilić im pobyt w szpitalu w tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie, przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego wybrali się z wizytą na oddział. Małym pacjentom oraz czuwającym przy nich rodzicom przekazali okolicznościowe upominki oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. 

MW

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe