Młodzi piłkarze recytują

  • 05.12.2019, 20:27 (aktualizacja 05.12.2019, 22:07)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Młodzi piłkarze recytują Fot. APPN Mielec
5 grudnia w szkole sportowej MSMS Piłkarskie Nadzieje odbyła się IV edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem "Wiersze na cztery pory roku".

Szesnastu uczestników konkursu zaprezentowało wysoki poziom recytacji i niezwykle bogaty repertuar. Wśród prezentowanych wierszy znalazły się te autorstwa: J. Przybosia, K.I. Gałczyńskiego, L. Staffa, M. Konopnickiej, J. Brzechwy, A. Mickiewicza czy S. Jesienina.

Jury pod przewodnictwem dyrektor Alicji Mrozik, w składzie: Barbara Kopera,  Renata Kaczmarczyk i Dorota Targosz przyznało następujące miejsca:

I miejsce - Paweł Kulig kl. 8A

II miejsce - Maksymilian Szady kl. 6B

III miejsce - Brian Gaj kl. 6A

Wyróżnienia: Szymon Trzpis kl. 8B, Karol Madej kl. 6A i Jeremi Skóraś kl. 6A

 

Konkurs we współpracy z nauczycielami języka polskiego zorganizowała biblioteka szkolna.

KR

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe