Dziewczyny oddały swoje długie włosy

  • 05.12.2019, 14:13

Podziel się:

Oceń:

Dziewczyny oddały swoje długie włosy Fot. UM Mielec W tym roku również nie brakowało chętnych dziewczyn, które oddały swoje włosy.
Znów nie zabrakło chętnych do oddania swoich długich włosów. W Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu zakończyła się kolejna edycja akcji "Daj Włos", która jest odpowiedzią na apel Fundacji Rak'n'Roll'- Wygraj życie.

Celem fundacji jest zbieranie od chętnych osób włosów, które są wykorzystywane na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. 

Akcji patronuje Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski w imieniu którego wiceprezydent Paweł Pazdan wręczał upominki i dziękował wszystkim, którzy włączyli się w jej przeprowadzenie, a szczególnie tym którzy bezinteresownie oddali swoje włosy. Te osoby z rąk koordynatorki akcji Marioli Drewniak otrzymały także specjalne certyfikaty Fundacji Rak'n'Roll'.

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
A
A 05.12.2019, 18:22
TAK TRZYMAC !
i
i 05.12.2019, 15:02
Fajnie

Pozostałe