Rozmowy z Korso - Fryderyk Kapinos

  • 02.12.2019, 15:35
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy z Korso - Fryderyk Kapinos Korso.pl Fryderyk Kapinos pełni urząd posła w najnowszej kadencji Sejmu RP
Naszym gościem jest nowy poseł PiS z Mielca Fryderyk Kapinos. W Rozmowie poruszamy wiele tematów m. in. kwestię problemów finansowych w polskich szpitala. Kapinos tłumaczy jak wygląda jest praca w sejmie i jakimi sprawami będzie się tam zajmował.

Fryderyk Kapinos w ostatnich wyborach parlamentarnych został wybrany posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W okręgu wyborczym poparło go prawie 17 tys. wyborców. Wcześniej piastował już urząd wiceprezydenta Mielca, radnego Sejmiku Woj. Podkarpackiego i kandydował na urząd prezydenta Mielca. 

Zobacz wywiad:

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe