Zdrowie ważne od najmłodszych lat

  • 02.12.2019, 13:45 (aktualizacja 02.12.2019, 15:10)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Zdrowie ważne od najmłodszych lat Fot. Starostwo Powiatowe Zdrowie to podstawa.
27 listopada 2019 r. w Warszawie, Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie, nadała dwóm mieleckim przedszkolom – Przedszkolu Miejskiemu nr 6 oraz Przedszkolu Miejskiemu nr 13 Krajowe Certyfikaty Przedszkoli Promujących Zdrowie.

Podczas uroczystej gali dyrektorki naszych placówek – Anna Mądry i Krystyna Kuśnierz, odebrały z rąk sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Iwony Michałek krajowe certyfikaty.

Przyznanie tak wartościowego wyróżnienia jest potwierdzeniem, że przedszkole pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie oraz jest wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy. Przyznane certyfikaty gwarantują, że w tych przedszkolach zdrowie i edukacja są ze sobą nierozerwalnie związane.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe