Wyciągnij pomocną rękę do schroniska. Akcja już w sobotę

  • 02.12.2019, 10:54 (aktualizacja 02.12.2019, 11:20)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Wyciągnij pomocną rękę do schroniska. Akcja już w sobotę Fot. archiwum Te błagające ślepia...
Akcja pomocy dla zwierząt z mieleckiego schroniska “Zwierzoteka. Zwierzoluby i Biblioteka o wolontariacie” odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 grudnia 2019 r. w godz. 11.00-16.00 w holu Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2.

Akcja pomocy dla zwierząt z mieleckiego schroniska “Zwierzoteka. Zwierzoluby i Biblioteka o wolontariacie” zorganizowana przez Stowarzyszenie „Zwierzoluby Mielec” i Miejską Bibliotekę Publiczną SCK w Mielcu – odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 grudnia 2019 r. w godz. 11.00-16.00 w holu Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2.

Podczas imprezy odbędzie się wystawa zdjęć znanych mieleckich sportowców w towarzystwie schroniskowych zwierzaków. O godz. 15.00 licytacja tych zdjęć (część zdjęć zostanie opublikowana na bibliotecznym Facebooku).

O godz. 14.00 zapraszamy na wykład psiego behawiorysty, Katarzyny Sojdy z Quman Mielec Pozytywne Szkolenie Psów. Na wykład „Zrozum psa, czyli jak działa najlepszy przyjaciel człowieka” zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt. Specjalista będzie udzielał bezpłatnie porad behawiorystycznych.

Na imprezę zapraszamy również dzieci. Przygotowaliśmy dla nich gry, quizy i zabawy z upominkami. Młodzież z Klubu Młodych Liderów zapewni nam odrobinę koloru w postaci malowania twarzy czy modelowania baloników.

Zapraszamy nie tylko miłośników zwierząt, ale każdego, któremu los naszych milusińskich nie jest obojętny.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe