Anna Kolisz z Mielca laureatką "Pieczęci Zasług Obywatelskich"

  • 01.12.2019, 22:03 (aktualizacja 01.12.2019, 23:27)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Anna Kolisz z Mielca laureatką "Pieczęci Zasług Obywatelskich" fot. Ankol Poland Anna Kolisz jest tegorocznym laureatem "Pieczęci Zasług Obywatelskich".
W drugiej części jubileuszowej uroczystości dokonano wręczenia tegorocznego obywatelskiego odznaczenia honorowego TMZM- PIECZĘCI ZASŁUG OBYWATELSKICH- SIGILLUM MERITI CIVILIS.

Odznaczenie pośmiertnie otrzymali: BRACIA DZIAŁOWSCY (STANISŁAW  i MIECZYSŁAW)- prekursorzy mieleckiego i polskiego Lotnictwa , a w kategorii osób żyjących Pani ANNA KOLISZ- założycielka firmy ANKOL i współtwórczyni niezwykle dynamicznego rozwoju Firmy, Kobieta Sukcesu doceniana przez  polskie oraz międzynarodowe organizacje biznesowe, inicjatorka wielu działań prospołecznych na rzecz mieleckiego środowiska, promotorka Ziemi Mieleckiej w Polsce oraz na całym świecie.

Aktu wręczenia PIECZĘCI dokonał prezes Janusz Chojecki w asyście wiceprezesów TMZM: Zbigniewa Wicherskiego oraz Teresy Orczykowskiej.

Janusz Chojecki po uprzedniej laudacji na cześć pani ANNY KOLISZ,  dokonał aktu wręczenia PIECZĘCI  ZASŁUG  OBYWATELSKICH  Laureatce. Pani Annie Kolisz podczas aktu dekoracji towarzyszyli: mąż Czesław Kolisz oraz grono przyjaciół i współpracowników z firmy ANKOL: Anna Walewicz- Styczeń,  Beata Fijałkowska,  Paweł Dymek, Dorota Maksoń i inni.

 

SzB.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kazimierz66
kazimierz66 03.12.2019, 12:12
kalka dla ciągle głodnego poczucia wartości prezesa

Pozostałe