Gospodynie z Glin Małych na ważnej konferencji w Warszawie [FOTO]

  • 01.12.2019, 23:11

Podziel się:

Oceń:

Gospodynie z Glin Małych na ważnej konferencji w Warszawie [FOTO] Fot. FB Gmina Borowa KGW Gliny Małe reprezentowało powiat mielecki na ważnej konferencji.
Koło Gospodyń Wiejskich Gliny Małe reprezentowało powiat mielecki i gminę Borowa na warszawskiej konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”. To doskonała okazja do rozmowy o najważniejszych aspektach funkcjonowania polskich organizacji pozarządowych.

29 listopada w Centrum konferencyjnym w hotelu Novotel Centrum Warszawa odbyła się Konferencja „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”.

To wydarzenie z udziałem szerokiej reprezentacji polskich organizacji pozarządowych. W dyskusjach, oprócz społeczników, pojawili się przedstawiciele administracji publicznej i świata nauki.

Konferencja stworzyła wyjątkowe możliwości poznania najnowszych rozwiązań ze świata NGO i rozmowy o przyszłości organizacji obywatelskich. 

Gościem specjalnym Debaty plenarnej był prof. Piotr Gliński, wiceprezes Rady Ministrów, przewodniczący Komitetu do spraw Pożytku Publicznego. 

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe