Mieszkańcy Mielca jak i powiatu pomagają. Możesz pomóc i Ty!

  • 01.12.2019, 17:54 (aktualizacja 01.12.2019, 18:19)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Mielca jak i powiatu pomagają. Możesz pomóc i Ty! Trwają przygotowania do akcji Szlachetna Paczka.
Mieszkańcy Mielca i powiatu zrzeszeni w facebookowej grupie ,,Uwaga Policja Mielec (Okolice)'' informującej o kontrolach prędkości na drogach, ale też o bieżących utrudnieniach i wypadkach. Organizują akcję charytatywną w ramach Szlachetnej Paczki dla rodziny Pani Wioletty.

- Ruszamy po raz kolejny z pomocą na rzecz Szlachetnej Paczki! Tym razem organizujemy pomoc dla rodziny Pani Wioletty - przekazuje Aleks Marszałek, organizator zbiórki, która ma na celu wsparcie finansowe i materialne borykającej się z trudnościami rodziny.

- Pani Wioletta wraz mężem Witoldem wychowują dwójkę synów - Karola i Michała. Starszy syn nadal się uczy, a młodszy z nich uczęszcza do szkoły specjalnej z powodu choroby. Pani Wioletta na co dzień zajmuje się domem i synem Michałem, który wymaga specjalnej opieki i oddaje się temu całym sercem. Mąż Witold pracuje na pełen etat. Do ciężkiej sytuacji doprowadziła choroba syna, która wymaga kosztownego leczenia oraz utrata firmy prowadzonej przez małżeństwo.

- Jak przekazuje organizator zbiórki, trudności rodziny były od zawsze, ale pogłębiająca się choroba syna tylko je potęgowała. Obecnie rodzina utrzymuje się z wypłaty pana Witolda (1730 zł) oraz dodatkowych świadczeń (1700 zł). Po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia, rodzinie zostaje 417 zł miesięcznie na osobę.

- Jeśli ktoś posiada poniższe rzeczy lub chce nam pomóc zapraszamy do kontaktu: Aleks 515-187-514 lub Klaudia 731-902-386 -  

Sprawdź akcję i wesprzyj rodzinę - zbiórka w serwisie zrzutka.pl - kliknij tutaj!

Jakie są pilne potrzeby rodziny Pani Wioletty?

Trzy kluczowe potrzeby rodziny to:
1. Żywność - pomoże przetrwać nadchodzącą zimę oraz odciąży budżet rodziny.
2. Lodówka - obecna lodówka jest już stara i nie spełnia swojej funkcji. W każdej chwili może całkowicie przestać działać, a rodzina nie posiada funduszy na zakup nowej
3. Środki czystości - są niezbędne do życia i pomogłyby odciążyć budżet rodziny

Pozostałe potrzeby rodziny:
Żywność trwała: produkty lekkostrawne, ryż, kawa, herbata, mąka, makaron, kasza, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach.

Środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, mydło / żel myjący, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów.

Materiały szkolne: bloki, farbki, papier kolorowy, nożyczki, przybory do pisania, klej, plastelina, kredki.

 

Wyposażenie mieszkania: koc, ręczniki, brakujące sprzęty gospodarstwa domowego.

Inne potrzeby: lodówka

Szczególne upominki:
Wioletta: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, książka
Witold: Zestaw narzędzi
Karol: Książka (kryminał, science-fiction)
Michał: Małe samochodziki, samochód na sterowanie, zestaw narzędzi zabawkowych.

KR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe