Policjanci będą chronić infrastrukturę wodociągową w Przecławiu?

  • 01.12.2019, 14:23 (aktualizacja 01.12.2019, 14:28)

Podziel się:

Oceń:

Policjanci będą chronić infrastrukturę wodociągową w Przecławiu? Fot. FB Prawdopodobnie policjanci będą nadzorować urządzenia wodociągowe w gminie Przecław.
Nadal trwa trudna sytuacja z korzystaniem z wody trwa w gminie Przecław. Problem z wodą rozpoczął się od 18 listopada. Ciągle obowiązuje Komunikat Nr 5 Sanepidu. Woda jest zdatna do spożycia we wszystkich miejscowościach Gminy (po przegotowaniu minimum 2 minuty), oprócz KIEŁKOWA. W tej miejscowości woda w ogóle nie nadaje się do spożycia, nawet po przegotowaniu. Mieszkańcy Kiełkowa muszą korzystać z wody, która znajduje się w beczkowozach!

Dyżur w Urzędzie Miejskim w Przecławiu odbywa się wg następującego harmonogramu:

Sobota w godz. od 9:00 - 13:00,  Niedziela w godz. od 9:00 - 13:00 Tel. 17 227 67 10.

Kolejny komunikat Sanepidu jest spodziewany w najbliższy poniedziałek. Dodatkowo Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu Sp. z o.o. zlecił badanie próbek wody akredytowanemu laboratorium. Wyniki będą znane prawdopodobnie w poniedziałek i przedstawione zostaną niezwłocznie opinii publicznej.

- Jednocześnie informuję, iż sesja nadzwyczajna poświęcona problemowi wody w naszej Gminie odbędzie się 4 grudnia 2019 r. (środa) godz. 13.00. Zachęcam do osobistego uczestniczenia w tej sesji lub oglądania transmisji on-line - przekazuje burmistrz Przecławia Renata Siembab.

- Informuję ponadto, że zwróciłam się z wnioskiem do Policji o objęcie ochroną wodociągowej infrastruktury na terenie Gminy Przecław - dodaje.


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jarek
Jarek 03.12.2019, 15:17
To jest wina Tuska!

Pozostałe