Rozmowy o tajnikach pracy policjanta w "ekonomiku"

  • 29.11.2019, 12:19
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy o tajnikach pracy policjanta w "ekonomiku" fot. Podkarpacka Policja Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w ZSE.
Mieleckie policjantki spotkały się z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych z okazji „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”. W rozmowie z uczniami klas o profilu ogólnopolicyjnym, zapoznały ich z zawodem policjanta i podzieliły się praktycznymi wskazówkami przydatnymi w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej wiążącej się z wstąpieniem w szeregi Policji.

Corocznie z okazji „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości” organizowane są spotkania z policjantami, które przybierają różną formę. W czasie spotkania młodzież z zaciekawieniem słuchała o specyfice pracy policjanta oraz o różnorodności zadań wykonywanych przez funkcjonariuszy poszczególnych wydziałów.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać policjantem? Jakie dokumenty przygotować, gdzie i kiedy można je składać? O tym opowiedziała sierż. Katarzyna Kilian z Wydziału Prewencji mieleckiej Policji, która od kilku lat jest policjantką, a jednocześnie absolwentką Zespołu Szkół Ekonomicznych. Funkcjonariuszki zachęcały do wstąpienia w szeregi Policji, opowiadając o swoich codziennych przeżyciach i możliwości pomocy innym, które daje służba w Policji.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe