Pomogli mieleckiemu schronisku

  • 28.11.2019, 15:32 (aktualizacja 28.11.2019, 15:45)
  • mw

Podziel się:

Oceń:

Pomogli mieleckiemu schronisku fOT. gMINA rADOMYŚL wIELKI Psiaki na pewno się ucieszą.
Tradycją stało się, iż uczniowie Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Wisłockiej w ramach szkolnego wolontariatu przystępują do akcji zbierania suchej karmy dla psów i kotów ze schroniska.

Akcja została zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt. Zdaniem Animalsów to najlepszy czas na to, by zwrócić uwagę na rolę, jaką odgrywają zwierzęta w życiu człowieka. Stąd pomysł na zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. Uczniowie zebrali około 100 kg suchej karmy, która już po raz drugi została przekazana do mieleckiego schroniska. W poprzednich latach karma przekazywana była do przytuliska dla psów i kotów z azylu dębickiego.

 

mw

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe