Tradycja kałowa w mieleckim basenie

  • 28.11.2019, 08:59

Podziel się:

Oceń:

Tradycja kałowa w mieleckim basenie Fot. MOSiR Który to już raz?
Niecka rekreacyjna w mieleckim basenie znów nieczynna. Przyczyna? Ta co zwykle. To już niestety norma, że co jakiś czas mieszkańcy nie mogą korzystać z całego basenu lub jego części.

- Z powodu incydentu kałowego niecka rekreacyjna mieleckiego basenu jest nieczynna do czasu uzyskania pozytywnych wyników badań wody. Podjęto działania dezynfekcyjne podchlorynem wapnia i dwutlenkiem chloru - informuje mielecki MOSiR.

To już drugi raz w tym miesiącu. Przypomnijmy:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
www
www 30.11.2019, 10:35
KARA UMOWNA W WYSOKOŚCI, NP. 2000zł, tylko to może "uratować " basen w Mielcu. Osobiście kilka lat kupowałem karnety po 400zł, ale już nie uczęszczam na ten basen.
KAŁOWIEC
KAŁOWIEC 30.11.2019, 10:34
MIeleccy obsrańcy
Hazzan
Hazzan 29.11.2019, 22:24
Gowniana sprawa
K.ł
K.ł 29.11.2019, 21:28
Mielec - miasto obsrańcców
Michał Białek
Michał Białek 29.11.2019, 19:22
co za ludzie w tym Mielnie, nie potrafią korzystać z toalety
K
K 29.11.2019, 19:07
Moze czas przemyslec czepki zamiast na glowe to na d..pe ;-)
ekspert
ekspert 29.11.2019, 18:07
Nieźle, mielczanie ***ą do basenów. Fajnie tam macie w tym Mielcu. Taki sam poziom jak kierowcy RMI.
Fred
Fred 29.11.2019, 17:25
No to jesteśmy na Wykopie. Brawo!
123abc
123abc 29.11.2019, 14:29
Powinni wywiesić na wejściu harmonogram prognozowanych incydentów kałowych i zamknięć basenu na 2020 rok.
Kaśka..
Kaśka.. 28.11.2019, 22:10
To juz sie robi żałosne.... naprawde nie można z ttm czegoś zrobić? Kary albo może taniej zamknąć ten basen
Nurek
Nurek 28.11.2019, 19:07
Ten basen to zrobili po to zeby go zamykac. Nie dość ze chyba jedyny w Polsce w ktorym jest obowiazek noszenia czepka to lepsze filtry ma czjnik bezprzewodowy w kuchni .Hee hee
Stary
Stary 29.11.2019, 18:48
W tym wypadku należałoby jeszcze dołożyć wymóg noszenie pieluch
Dan
Dan 29.11.2019, 09:50
Na większości basenów należy mieć czepek.
Jan
Jan 29.11.2019, 20:35
Na tym należałoby jeszcze mieć czopek
W czepku urodzony
W czepku urodzony 29.11.2019, 09:00
I dobrze że są czepki, nie kazdy lubi plywać w syfie. A za sranie do basenu powinna byc wysoka kara
rtyh
rtyh 29.11.2019, 19:30
A co z brodą u mężczyzn? Może inspektora czystości w szatni zatrudnić - będzie sprawdzał czystość przed wejściem do basenu?
Miszlę
Miszlę 28.11.2019, 13:30
Powinni zmienić nazwę na - "Szambo" lub "Toi Toi"
megi
megi 28.11.2019, 12:25
Myślę, że teraz to ludzie specjalnie robią, bo wydaje im się to śmieszne.
Donek
Donek 28.11.2019, 11:58
Wina Tuska
Rozpoznawanie
Rozpoznawanie 28.11.2019, 18:55
I twojej mamy
XYZ
XYZ 28.11.2019, 11:58
To są już jakieś kpiny...ten basen jeśli to można nazwać basenem jest chyba więcej razy zamknięty niż otwarty i to zawsze z tego samego powodu. Może czas pomyśleć o specjalnych środkach do wody które przy takim incydencie od razu barwią wodę i można wyłapać delikwenta, który nie potrafi korzystać z basenu i niech płaci za wszystko może innym się odechce.
Kopi
Kopi 28.11.2019, 11:01
No to są juz ku jakieś jaja..
pływak
pływak 28.11.2019, 10:30
Niech to szlak trafi.
 
  29.11.2019, 14:59
Turystyczny?
qwert
qwert 28.11.2019, 10:25
Czy na innych basenach w Polsce i w świecie też się to zdarza? Pewnie czasem tak, ale chyba nigdzie nie dochodzi do tego tak często. Pytanie dlaczego. Czy na basen w Mielcu przychodzi więcej obesr..ców niż gdzie indziej? A może mielecka woda jak żadna inna wzbudza biegunki?
Martin
Martin 28.11.2019, 10:20
Szkoda gadac to po co ten basen skoro caly czas jest zamkniety
wojtas