Policjanci wspierają akcję "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

  • 24.11.2019, 16:18 (aktualizacja 24.11.2019, 16:20)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wspierają akcję "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" fot. KWP
W miejscach oznaczonych żółtym uśmiechniętym słoneczkiem wolontariusze akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" zbierają dary dla rodzin z Rzeszowa i Podkarpacia. Policjanci czynnie włączyli się do udziału w tej szlachetnej akcji. Koordynatorem działań na terenie województwa podkarpackiego jest Polskie Radio Rzeszów S.A.

Jak co roku miejscem kwestowania policjantów z Rzeszowa, był parking przy budynku Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Mochnackiego. Tutaj wspólnie ze strażakami, funkcjonariusze przyjmowali dary dla najbardziej potrzebujących dzieci. Darczyńcy mieli możliwość spotkania z policjantami i strażakami, obejrzenia z bliska specjalistycznego sprzętu, który oznaczony jest dziś plakatami z żółtym uśmiechniętym słoneczkiem. Chętni mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Akcja od wielu lat organizowana jest przez Polskie Radio Rzeszów. Zebrane dary trafią do dzieci z najuboższych rodzin na Podkarpaciu.

KR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe