Religia w rymach i piosence

  • 20.11.2019, 10:11 (aktualizacja 20.11.2019, 10:23)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Religia w rymach i piosence Fot. SCK Mielec Yczestnicy zmagań.
38 uczestników zgłosiło się w tym roku do udziału w eliminacjach rejonowych XXIX Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej.

Organizatorem konkursu są: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim i Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Eliminacje odbyły się 15 listopada w Domu Kultury SCK. Jury nagrodziło następujących uczestników: w kategorii „RECYTACJA" - Amelia Dudek, Justyna Dudek, Aleksandra Kościelna, Patryk Kasprzak, (wyróżnienie: Julia Sosińska); w kategorii „POEZJA ŚPIEWANA": Kinga Chrobak, Marlena Krężel, Julia Maziarz, Anna Mądziel, Sylwia Pisarczyk, Ewa Surdel, Natalia Rządzka
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

MW

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe