Poznaliśmy nazwisko nowego dyrektora mieleckiego pogotowia

  • 19.11.2019, 18:34 (aktualizacja 19.11.2019, 18:41)

Podziel się:

Oceń:

Poznaliśmy nazwisko nowego dyrektora mieleckiego pogotowia Fot. FB G. Gałuszki Grzegorz Gałuszka.
Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu mieleckiego wybrała kandydata na stanowisko dyrektora w Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

- Komisja Konkursowa spośród 4 osób ubiegających się o to stanowisko wybrała kandydata, którym został Grzegorz Gałuszka - poinformowało mieleckie starostwo. Teraz zarząd powiatu mieleckiego musi zaakceptować wybór komisji, co z reguły jest tylko czystą formalnością.

Grzegorz Gałuszka ma 45 lat, mieszka w Kielcach, jest doktorem nauk medycznych. Był dziekanem Kolegium Medycznego – wydziału nauk o zdrowiu w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Był także dyrektorem Szpitala Powiatowego w Busku-Zdroju. Kierował również buskim Uzdrowiskowym Szpitalem Kompleksowej Rehabilitacji.

Ostatnio pełnił również obowiązki dyrektora Szpitala Powiatowego w Proszowicach. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych zdobył mandat radnego sejmiku województwa świętokrzyskiego. Przynależy do Polskiego Stronnictwa Ludowego.

W ostatnich wyborach parlamentarnych kandydował do Sejmu z okręgu nr 33 z list PSL- jednak posłem nie został.

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ciekawski
Ciekawski 20.11.2019, 22:16
Czyli teraz ten pan jest bezrobotny?
Janusz
Janusz 19.11.2019, 19:48
Kochamy swoich z PSLgratulujemy stanowiska.

Pozostałe