MIELEC: 15-latka wtargnęła do mieszkania i groziła pozbawieniem życia!

  • 19.11.2019, 16:45 (aktualizacja 19.11.2019, 16:53)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

MIELEC: 15-latka wtargnęła do mieszkania i groziła pozbawieniem życia! fot. K. Radoń
Policjanci przesłuchali 15-latkę, która wtargnęła do mieszkania 18-letniej kobiety i wszczęła awanturę. W jej trakcie pobiła pokrzywdzoną, groziła pozbawieniem życia przy użyciu noża oraz niszczyła przedmioty znajdujące się w mieszkaniu. O losie nastolatki zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Do Komendy Policji w Mielcu zgłosiła się 18-latka, która powiadomiła funkcjonariuszy o tym, że do wynajmowanego przez nią mieszkania, wtargnęła młoda dziewczyna z dwoma koleżankami. Według relacji pokrzywdzonej, nastolatka awanturując się, uderzyła pokrzywdzoną w twarz, oblała ją płynem do mycia naczyń oraz obrzuciła zawartością kosza na śmieci i groziła nożem. Młoda kobieta zdemolowała pokój zajmowany przez zgłaszającą, zniszczyła jego wyposażenie i znajdujące się tam rzeczy osobiste, których część zabrała.

Tuż po zdarzeniu policjanci ustalili tożsamość nieletniej i jej dwóch koleżanek. Młode kobiety to mieszkanki Mielca, 15, 16 i 18-latka. 15-latka może odpowiedzieć między innymi za naruszenie miru domowego, kradzież, uszkodzenie mienia oraz zmuszanie groźbą i przemocą do określonego zachowania.

Nastolatka nie przyznała się do popełnienia czynów i złożyła wyjaśnienia. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

K. Radoń

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mandzi
mandzi 24.11.2019, 07:30
Nie ma to jak prowincja. Rozsypała śmieci i polała panienkę płynem do mycia garów. I o razu rejwach jak by co najmniej zaatakowała Al-kaida.
Bubu
Bubu 20.11.2019, 23:49
Trudne Korsowskie Sprawy i Anna Maria Wesołowska xD
Sigmund von schnitzel
Sigmund von schnitzel 20.11.2019, 03:51
Mogla zagrozic zachlysnieciem sie bulka tarta. Noz to przezytek. ;)

Pozostałe