Dzieci w krainie poezji

  • 19.11.2019, 12:07 (aktualizacja 19.11.2019, 12:18)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Dzieci w krainie poezji Fot. SCK Mielec
Konkurs „Literatura i dzieci” to okazja, aby najmłodsze pokolenie zetknęło się z poezją. W tym roku konkurs nosił tytuł „W świecie wyobraźni", a jego eliminacje miejskie odbyły się 18 listopada w Domu Kultury SCK. Konkurs organizuje Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. W eliminacjach miejskich organizowanych przez DK SCK wystąpiło 37 uczestników z mieleckich szkół podstawowych.

Jury w składzie: Jadwiga Klaus, Elżbieta Szumska i Kazimierz Kozioł, przyznało tytuł laureata następującym osobom: Anastazji Piekarz (SP 1), Oliwii Diabelec (SP 1), Kindze Bryle (SP 1), Tomaszowi Jerowi (SP 1), Jakubowi Witkowi (SP 3), Antoniemu Kosztyle (SP 1), Korneliuszowi Kuźmiczowi (SP 1), Patrycji Swół (SP 1), Oldze Bochenek (SP 3), Hannie Kapel (SP 3).

Wyróżnienia przyznano: Weronice Kozak (SP 3), Jakubowi Piechocie (SP 3), Julii Petce (SP 7), Marcinowi Prędocie (SP 7), Kindze Wrzesień (SP 8 ), Barbarze Czech (SP 7 w Mielcu).

 

MW

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe