KORSO na Tygodniu Przedsiębiorczości w "ekonomiku" [FOTO]

  • 19.11.2019, 09:07 (aktualizacja 19.11.2019, 12:45)
  • AŁ, fot. K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

KORSO na Tygodniu Przedsiębiorczości w "ekonomiku" [FOTO] Fot. K. Radoń Młodzież z mieleckiego "ekonomika" chętnie bierze udział w różnych projektach.
Redakcja portalu korso.pl i Tygodnika Regionalnego bierze udział w spotkaniu z młodzieżą mieleckiego "ekonomika", która uczestniczy w projekcie "Otwarta firma - Biznes przy tablicy". Zdradzamy młodym różne ciekawostki i tajniki bycia dziennikarzem.

Dziennikarz Tygodnika Regionalnego Korso i portalu korso.pl Arkadiusz Łysoń opowiada młodym ludziom o ciągłym rozwoju i marketingu firmy. Mówi także o najnowszych projektach Agencji Wydawniczo-Reklamowej KORSO. Wyjaśnia także, jak wygląda tydzień pracy całej redakcji. Młodzież dowiaduje się również o mediach elektronicznych, ich ciągłym rozwoju i roli w społeczeństwie.

Spotkanie przybliża młodzieży zasady funkcjonowania biznesu przez bezpośredni kontakt z przedstawicielem Agencji Wydawniczo-Reklamowej KORSO.

Zespół Szkół Ekonomicznych już po raz dziewiąty przyłączył się do projektu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości organizując "Światowy Tydzień Przedsiębiorczości" w swojej szkole.

AŁ, fot. K. Radoń

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe