Gmina Przecław: Trwa dystrybucja czystej wody!

  • 18.11.2019, 19:20 (aktualizacja 18.11.2019, 20:07)
  • SzB | "przecław news"

Podziel się:

Oceń:

Gmina Przecław: Trwa dystrybucja czystej wody! fot. "Przecław News" Woda ma trafić do wszystkich miejscowości, gdzie nie można korzystać z wodociągu.
Trwa sytuacja wyjątkowa w Gminie Przecław. Chodzi o brak dostępu do wody. Inspekcja sanitarna wykryła w wodociągu Tuszyma bakterie, które zagrażają zdrowiu mieszkańców gminy.

 - Woda nie nadaje się do spożycia dla mieszkańców miejscowości Przecław, Błonie, Podole, Kiełków, Zaborcze, Wylów i Łączki Brzeskie. Trwają prace mające na celu przywrócenie jakości wody - informuje powiatowy inspektor sanitarny.

W całej gminie trwa dystrybucja darmowej wody, którą można spożywać do momentu ponownego uruchomienia wodociągu. 

 

SzB | "przecław news"

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jan
Jan 19.11.2019, 10:00
Jakiego ponownego uruchomienia wodociągu jak czynny jest cały czas

Pozostałe