Grupa pracowników Pogotowia - popiera swoją obecną dyrektor [MAMY LIST]

  • 17.11.2019, 17:07 (aktualizacja 17.11.2019, 17:25)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Grupa pracowników Pogotowia - popiera swoją obecną dyrektor [MAMY LIST] fot. AŁ List został też wysłany do starosty Stanisława Lonczaka.
Starostwo Powiatowe w Mielcu zgodnie z procedurami przeprowadza ponowny konkurs na dyrektora stacji pogotowia ratunkowego w Mielcu. Zgodnie z wyrokiem Sądu Administracyjnego - poprzedni konkurs - w którym Maria Napieracz została wybrana na to stanowisko - został przeprowadzone z naruszeniem prawa. W przesłanym do nas liście pracownicy nie ujawniają listy osób, które wyraziło poparcie dla Marii Napieracz.

- My niżej podpisani –pracownicy Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu chcielibyśmy tym listem, wyrazić gest poparcia dla Pani Marii Napieracz, jako Dyrektora powyższej placówki. Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego nie podlega przez nas żadnej dyskusji jednak rościmy sobie prawo do oceny pracy Pani Marii na powyższym stanowisku - czytamy w liście, który dotarł do Redakcji KORSO w ostatnim czasie. 

- W naszej opinii, jako Dyrektor takiej placówki, jaką jest Pogotowie Ratunkowe w tak, krótkim czasie potrafiła dokonać wiele pozytywnych zmian lub rozpocząć prace nad takowymi, czego doskonałym przykładem jest wynegocjowanie wyższego kontraktu na obsługę przez Skoncentrowaną Dyspozytornie Medyczną powiatów wchodzących w skład konsorcjum Mieleckiego, jak wiemy nie każdy dyrektor ościennych konsorcjum był w stanie tego dokonać. Ze strony Pani Dyrektor można spotkać się, na co dzień z życzliwością w stosunku do pracowników, nie jest to osoba, która jest tylko „dyrektorem” jednocześnie jest człowiekiem, który traktuje innych tak samo jak sama chciałaby być traktowana –z szacunkiem - czytamy w liście.

W taki sposób grupa pracowników mieleckiego pogotowia chce wyrazić swoje poparcie dla Marii Napieracz, która kieruje pogotowiem od ponad roku. W najbliższy wtorek 19 listopada odbędzie się posiedzenie komisji konkursowej i dowiemy się, kto pokieruje mieleckim pogotowiem. 

SzB.

Załączone pliki do pobrania (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
cbd
cbd 18.11.2019, 12:32
Czy ja chciałbym być ratowany przez ludzi, którzy nie potrafią napisać poprawnie, po polsku, kilku zdań? Żenada! Jakie oni szkoły pokończyli i jakie są ich kwalifikacje do wykonywania tej pracy? Pracownicy, sanitariusze, pogotowia ratunkowego mają być skupieni na pracy, pomocy osobom jej potrzebującym, a nie na prowadzeniu polityki w pogotowiu. To nie jest ich sprawa i nic im do tego kto będzie dyrektorem. 
Bareja
Bareja 18.11.2019, 04:09
Sama sobie go napisała . Leżał dlugo na biurku - nie chcieli sie pod tym podpisywac. Podpisala się grastka lizusow bo wieksxosc nie chciala brac udziału w tej jej farsie i popierac łamania prawa w drodze poprzedniego konkursu w ktorym "wygrala", a rażące naruszenie prawa w tym zakresie stwierdził przecież WSA. Wstyd ze sama o sobie pisze laurki pochwalne. Bareja to sie chyba w grobie ze smiechu sie przewraca.

Pozostałe