Radni miejscy PiS przygotowali swoje inicjatywy do Budżetu Mielca na 2020 rok

  • 17.11.2019, 16:59
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Radni miejscy PiS przygotowali swoje inicjatywy do Budżetu Mielca na 2020 rok fot. SzB Radni Prawa i Sprawiedliwości w Mielcu mają już swoje pomysły na budżet 2020 roku.
Radni Prawa i Sprawiedliwości przygotowali swoje inicjatywy do budżetu miasta Mielca na 2019 rok.

Klub Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta złożył wniosek z konkretnymi propozycjami do Prezydenta Mielca z prośbą o ujęcie ich w projektowanym budżecie na rok 2020. Te ujęte we wniosku to wynik szerokich konsultacji. Propozycje do budżetu ujęliśmy je w III grupach:
I twarde-infrastrukturalne,
II dot. kultury,
III. dot. polityki społecznej, środowiskowej i sportowej.


Duża część z nich to kontynuacja realizacji inwestycji lub inicjacja przedsięwzięć niezbędnych dla poprawnego funkcjonowania miasta. Realizacja części z nich uwarunkowaliśmy dofinansowaniem zewnętrznym! Jest to również sugestia dla Prezydenta, aby zwiększył skuteczność i prac na rzecz pozyskiwania środków zewnętrznych.

Mielec jest w trakcie lub tuż po realizacji strategicznych inwestycji, których realizacji nie można było odłożyć już w czasie takie jak II most, wiadukt, hala widowiskowo-sportowa, basen, biblioteka czy przedszkole nr 20 więc zakres ich realizacji, będzie uwarunkowany od możliwości finansowych budżetu tak, aby nie naruszyć dyscypliny finansowej budżetu. - Jesteśmy otwarci na ewentualne jeszcze sugestie na ostatniej prostej nad projektowaniem budżetu miejskiego - komentuje radny Jakub Cena. 

 

SzB.

Załączone pliki do pobrania (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe