Zmarł Kazimierz Totoń, radny miejski poprzedniej kadencji

  • 17.11.2019, 15:29 (aktualizacja 17.11.2019, 15:41)

Podziel się:

Oceń:

Zmarł Kazimierz Totoń, radny miejski poprzedniej kadencji Fot. Stowarzyszenie Nasz Mielec. Śp. Kazimierz Totoń.
Przedstawiciele Stowarzyszenia Nasz Mielec poinformowali, że zmarł ich członek oraz były radny Kazimierz Totoń.

- Z głębokim smutkiem żegnamy naszego przyjaciela, członka Stowarzyszenia Nasz Mielec, cenionego społecznika, Radnego Rady Miejskiej w latach 2014-2018 - Kazimierza Totonia - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu informujemy, że Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w Kościele pw. MBNP w Mielcu 19 listopada o godz.14.00.

Kazimierz Totoń miał 69 lat. Ukończył Technikum Mechaniczne w Mielcu z maturą w 1973 r. W WSK „PZL-Mielec” pracował w latach 1965-2000 na stanowiskach: uczeń, ślusarz, monter płatowca, starszy referent techniczny, kierownik rozdzielni, mistrz, starszy mistrz, komendant Obrony Cywilnej, kierownik Zespołu Obrony Cywilnej i Spraw Wojskowych. Udzielał się społecznie w Polskim Związku Działkowców, m.in. od 2003 r. był członkiem Zarządu Okręgu Podkarpackiego PZD. 

Od 1999 r. pełnił funkcję przewodniczącego Rady Osiedla Stefana Żeromskiego w Mielcu. Był inicjatorem i współorganizatorem wielu przedsięwzięć osiedlowych. W wyborach samorządowych w 2014 r. powierzono mu mandat radnego Rady Miejskiej w Mielcu na kadencję 2014-2018 i pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Ochrony Środowiska, Zdrowia i Spraw Socjalnych. Wyróżniony m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Zasłużonego Działkowca, Srebrnym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” i Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Oświaty”.

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe