Słynna Sesja z Borowej tematem "Wydarzeń" Polsatu

  • 15.11.2019, 09:38
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Słynna Sesja z Borowej tematem "Wydarzeń" Polsatu screnn z strony "Polsat News" W czwartek 14 listopada w głównym wydaniu "Wydarzeń" Polsatu pojawił się temat sesji z gminy Borowa.
Redakcja "Wydarzeń" telewizji Polsat zainteresowała się słynną sesją Rady Gminy Borowa o której mówią wszyscy. Chodzi o nagranie video sesji, gdzie widać jak sołtysi z gminy rozlewają sobie pod stołem jakiś płyn. Niektórzy domniemają, że mógł być to alkohol.

"W gminie Borowa tłumaczą, że rozlewali pod stołem, ale sok z Pigwy" - mówi w głównym wydaniu "Wydarzeń" Dorota Gawryluk. Dziennikarze "Wydarzeń" pojechali do Borowej, gdzie udało się im porozmawiać z mieszkańcami, a także z przedstawicielami Urzędu Gminy. Reportaż można zobaczyć TUTAJ

SzB

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
123abc
123abc 18.11.2019, 13:47
Ja rozumiem, że np. Polsat nie będzie się zagłębiał aż tak bardzo w sprawy lokalne, ale już media mieleckie typu Korso mogłyby wymienić tych słynnych już sołtysów z nazwisk i nazw miejscowości w gminie Borowa, w których pełnią swe funkcje. Oczywiście, że sołtys to funkcja sprawowana społecznie, niepłatna, ale mimo tego sołtysa także można odwołać i wybrać lepszego.
woj
woj 21.11.2019, 09:42
Za darmo na sesjach nie siedzą.Za sesje dostają pieniądze.
F G
F G 16.11.2019, 05:25
Oj oj ale afera sie zrobiła widać komuś bardzo na tym zależało. Wszyscy wiedza jak jest a wielce oburzeni . F

Pozostałe