Jesień oczami dziecka

  • 14.11.2019, 09:20
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Jesień oczami dziecka fot. Przedszkole w Książnicach Do konkursu nadesłano 154 prace z całej Polski.
Jesień to pora roku, która mieni się paletą kolorowych barw. Piękne liście drzew żółkną, czerwienią się i przybierają ciekawe ubarwienie, by później upaść i razem z innymi tworzyć barwny jesienny dywan. Jednak gdyby nie zima, wiosna i lato nie moglibyśmy tak na nią oczekiwać. Dlatego, by zmotywować dzieci i pobudzić w nich chęć poznawania i podziwiania naszej polskiej jesieni  wychowawczynie z Przedszkola w Książnicach ogłosiły ogólnopolski konkurs plastyczny „Jesień w oczach dziecka”.

Konkurs rozstrzygnięty został 12 listopada 2019 roku, wzięły w nim udział dzieci z przedszkoli z całej Polski. Celem konkursu było uwrażliwienie przedszkolaków na piękno jesiennego krajobrazu, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci oraz zachęcanie do obserwacji przyrodniczych w najbliższym otoczeniu.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie wpłynęło 154 prace, które oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 lata oraz 5-6 lat. Komisja konkursowa podczas oceny prac brała pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, ciekawe przedstawienie tematu oraz samodzielność wykonania pracy przez dziecko. 


Wszystkie prace są piękne i zasługują na słowa uznania, jednak po długiej naradzie komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła następujące osoby:


3-4- latki:
I miejsce Kazimierz Góra, 4 lata, Miasteczko Krajeńskie
II miejsce Aleksandra Konieczny, 4 lata, Książnice
III miejsce Zofia Zielińska, 4 lata, Bydgoszcz


Wyróżnienia
Milena Sarama 4 lata, Chorzelów
Maria Barzowska, 3lata, Gdynia
Oliwia Niedzielska, 3 lata, Przecław
Maja Mikrut, 4 lata, Książnice


5-6- latki:
I miejsce Dominika Gawryś, 6 lat, Rzędzianowice
II miejsce Zofia Jarosz, 5 lat, Łańcut
III miejsce Maria Krakowska, 6 lat, Rydzów
III miejsce Nikola Mazur, 6 lat, Książnice


Wyróżnienia
Szymon Popendyk, 5 lat, Trzebiel
Bartosz Winiarz, 6 lat, Rzemień
Nina Błaż, 5 lat, Katowice
Antonina Gilewicz, 5 lat, Warszawa
Julia Raczek, 5 lat, Pisanowa

BW

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe