Nowe ławki i kosze w Mielcu

  • 14.11.2019, 09:24

Podziel się:

Oceń:

Nowe ławki i kosze w Mielcu Fot. UM Mielec Mielec wzbogaci się o nowe elementy małej infrastruktury.
W Mielcu trwa montaż ławek parkowych, stalowych koszy na śmieci i nowych stojaków rowerowych.

Na terenie Mielca zostanie zamontowanych osiem ławek parkowych, sześć stalowych koszy na śmieci i dziesięć nowych stojaków rowerowych.

W wyniku postępowania wyłoniona została firma „Zakład Kształtowania Terenów Zielonych DOL-EK z Tarnowa, która rozpoczęła już prace montażowe.

Stalowe ławki parkowe oraz kosze na śmieci zostaną zamontowane na skwerze w okolicy Miejskiej Biblioteki Publicznej. Natomiast stojaki rowerowe, w formie ram zostały przeznaczone do zamontowania w rejonie bulwarów nad Wisłoką, a konkretnie przy kładce w sąsiedztwie znajdującej się tam toalety publicznej, kolejne przy wejściu na bulwary od strony ul. Lenartowicza i przy Pałacyku Oborskich.

Dodatkowo cztery stojaki dla rowerów zostały już zamontowane na Placu AK, ich dostawcą była firma mmcité4 Sp. z o. o. z Bielska-Białej.

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe