Dwie dumy Radomyśla

Podziel się:

Oceń:

Dwie dumy Radomyśla UM Radomyśl Wielki
Dwie uczennice Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim wyróżnione zostały ogólnopolskimi stypendiami. Jedna z nich otrzyma wsparcie od Prezesa Rady Ministrów, druga – od fundacji zajmującej się uczeniem języka angielskiego.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów trafiło w ręce Katarzyny Dykas. By je otrzymać, tak jak i pozostali stypendyści, spełnić musiała jeden z wymaganych warunków – uzyskać najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

Drugim z ważnych wyróżnień przyznanych uczennicy radomyskiego Zespołu Szkół, Marzenie Olejarz, było stypendium Fundacji „Efekt Motyla”. Fundacja ta od lat zajmuje się uczeniem języka angielskiego młodzieży uczęszczającej do wiejskich szkół, przyznaje 10-miesięczne stypendia i organizuje wyjazdy motywacyjne. W najbliższym z takich wyjazdów, zaplanowanym na weekend 14-16 października, udział weźmie również stypendystka z Radomyśla Wielkiego.

mp - Masz ciekawe informacje? Napisz do nas: [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe