Niepodległość przy największym ognisku w Mielcu [FOTO]

  • 12.11.2019, 14:05

Podziel się:

Oceń:

 Niepodległość przy największym ognisku w Mielcu [FOTO] Fot. AŁ Klimat i nastrój był wyjątkowy.
Plenerowy koncert, duże ognisko, grochówka i wieczorny klimat uroczystości ściągnął na plac przed kościołem na Smoczce w Mielcu wiele osób.

W tym roku także parafia Trójcy Przenajświętszej na Smoczce postanowiła zorganizować święto Niepodległości. Świętowanie rozpoczęło się mszą świętą w intencji ojczyzny z udziałem chóru II Liceum Ogólnokształcącego. Następnie na scenie ustawionej na placu kościelnym rozpoczął się koncert niepodległościowy.  

W międzyczasie w kotle gotowała się najlepsza grochówka w mieście. Po występach scenicznych publiczność przeniosła się w pobliże dużego ogniska. Śpiewy patriotyczne, grochówka i widowiskowe ognisko stworzyły świetny klimat niepodległościowego świętowania.

 Organizatorzy zadbali również o ciepły klimat ustawiając na placu nagrzewnice. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. A największą nagrodą dla organizatorów była duża liczba parafian, którzy przyszli na wieczorne świętowanie niepodległości.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe