Poezja zabrzmiała w nowej bibliotece

  • 12.11.2019, 09:12 (aktualizacja 12.11.2019, 09:29)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Poezja zabrzmiała w nowej bibliotece Czytelnik Zdjęcie grupowe uczestników spotkania.
10 listopada Mielecka Grupa Literacka "Słowo" TMZM powróciła do nowo oddanej Miejskiej Biblioteki Publicznej na promocje tomiku poezji Małgorzaty Mikiny "Czarna Puma". To już drugi tomik poezji autorki w niedługim odstępie czasu.

 
Spotkanie śpiewająco rozpoczęła Małgorzata Pazdro utworami "Ogień rozpalę-żyć nie przestanę" i " Nie oddam moich wspomnień"  
Następnie głos zabrała Prezes Grupy Literackiej "Słowo"  Pani Aleksandra Piguła, która w formie wywiadu przeprowadziła rozmowę z bohaterką wieczoru Małgorzatą Mikiną. Rozmowa ta pozwoliła bliżej poznać autorkę.
Wybrane wiersze z tomiku czytały  Anna Dusza (bardzo udany recytatorski debiut) i, jak zawsze wspaniała i czarująca Elżbieta Witek.
Po prezentacji wierszy po raz kolejny wystąpiła Małgorzata Pazdro śpiewając premierowo swoją autorską piosenkę "Zaufaj mi" , zaś prawdziwą muzyczną wisienką na torcie okazał się występ uczennicy Małgorzaty Pazdro Yessici Motyl utalentowanej mieleckiej wokalistki, laureatki wielu konkursów wokalnym, w tym także ogólnopolskich. Tym razem po mistrzowsku zaśpiewała przebój Patrycji Markowskiej „Świat się pomylił".
Spotkanie zakończono wspólnym pamiątkowym zdjęciem oraz podpisywaniem autografów.
Uczestnicy spotkania podczas poczęstunku bardzo ciepło wyrażali się zarówno o poezji autorki  tomiku, jak też o starannie przygotowanym i wciągającym scenariuszu spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe