Magnacka integracja młodzieży z „elektryka”

  • 11.11.2019, 17:57

Podziel się:

Oceń:

Magnacka integracja młodzieży z „elektryka” Fot. ZS w Mielcu Integracja jest najważniejsza.
Młodzież z klasy 1Cg technikum mechatronicznego w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu oglądała renesansową perłę.

Głównym punktem programu wycieczki do Baranowa Sandomierskiego zrealizowanej ostatniego dnia października było zwiedzanie XVI-wiecznego zamku, uważanego za perłę architektury renesansowej i nazywanego małym Wawelem.

Uczniowie z uwagą wysłuchali prelekcji przewodnika na temat historii magnackiej rezydencji, podziwiali arkadowy dziedziniec, secesyjną kaplicę oraz historyczne wnętrza zamku. Następnie udali się do zlokalizowanej na terenie zamku Restauracji Magnackiej, gdzie czekał na nich poczęstunek.

Elegancki wystrój restauracji i niepowtarzalny klimat zabytkowych wnętrz zrobiły na młodzieży ogromne wrażenie. Integracja zespołu klasowego przebiegła w miłej i kulturalnej atmosferze.

Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni klasy 1Cg, Magdalena Surdej, która sprawowała opiekę nad uczniami razem z nauczycielką języka niemieckiego, Renatą Król.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe