Śpiewająco dla Niepodległej

  • 09.11.2019, 16:47 (aktualizacja 09.11.2019, 17:01)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Śpiewająco dla Niepodległej SCK Mielec Koncert już 11 listopada.
Koncert Niepodległościowy, artystyczny hołd dla najważniejszego w dziejach naszego kraju wydarzenia, mieć będzie uroczysty przebieg.

Orkiestra zaprezentuje dzieła wokalne i instrumentalne najwybitniejszych polskich kompozytorów w sposób szczególny honorując twórczość Stanisława Moniuszki (z uwagi na obchodzony w kulturze rok moniuszkowski), nie zabraknie również pieśni patriotycznych, w finale zaś zabrzmi tradycyjny już CantusMielecensis, gdy do artystów dołączą słuchacze, a wszystko to oprawione interesującymi informacjami o wydarzeniach sprzed wieku na ziemi mieleckiej.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe