Uczniowie na mieleckim rynku świętowali odzyskanie niepodległości

  • 09.11.2019, 15:36
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie na mieleckim rynku świętowali odzyskanie niepodległości SP nr 2 w Mielcu Występ wzruszył wielu mieszkańców Mielca.
W miniony piątek (8 listopada) Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu zorganizowała nietypową akademię z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości.

Na Rynku Starego Miasta uczniowie SP 2 wraz z zaproszonymi przedszkolakami z Przedszkola Miejskiego nr 2 w ramach akcji "Szkoła do Hymnu " o godzinie 11:11 uroczystym odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu rozpoczęli przedstawienie słowno-muzyczne zakończone pięknym polonezem w wykonaniu uczniów klas VII.

Uroczystość przygotowały: Ewa Szczecińska, Małgorzata Babula. Nad oprawą muzyczną czuwała i dyrygowała szkolnym chórem Magdalena Łącz.  Nauczyciele wychowania fizycznego Iwona Kafel, Izydor Ingram i Marcin Basiak przygotowali uczniów do zaprezentowania narodowego tańca poloneza.

Występ wzbudził zainteresowanie mielczan, którzy wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne z młodzieżą i dziećmi.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe