AFERA! "Marcin jest w Niemczech, żyje" - znaleziono jego ciało w Holandii

  • 08.11.2019, 18:57
  • opr. DJ/MS

Podziel się:

Oceń:

AFERA! "Marcin jest w Niemczech, żyje" - znaleziono jego ciało w Holandii Fot. Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce Redaktor popularnego programu, powiedział, że Marcin żyje i jest w Niemczech, ale nie chce mieć kontaktu z rodziną. Tak naprawdę zginął w Holandii.
Śmierć Marcina była ciosem dla całej jego rodziny, zwłaszcza, iż ta była mamiona do końca, że mieszkaniec Podkarpacia żyje i ma się dobrze. Na światło dzienne ukazują się kulisy sprawy tak potwornej, że nie sposób ją skomentować. Zamiast komentarza przedstawimy fakty. Będziesz wstrząśnięty!

Marcin Dmytryszyn z Podkarpacia zaginął 26 marca tego roku. Ta historia jest dobrze znana naszym Czytelnikom, bo pisaliśmy o niej często i często też prosiliśmy o pomoc w poszukiwaniach. Marcin zaginął w Holandii, po kłótni z kolegą. Wyszedł z wynajmowanego mieszkania i odjechał własnym autem. Świadkowie mieli wrażenie, że Marcin mógł się czegoś lub kogoś bać, prawdopodobnie sam zgubił dokumenty tożsamości.


Zgłaszał się z prośbą o pomoc na policję, ale ta odesłała go do konsulatu. Przez barierę językową policjanci nie zrozumieli, co Marcin chce im przekazać. Poszukiwania w Holandii na wielką skalę rozpoczęła nie tylko policja, ale również Polacy tam pracujący i mieszkający. Nie udałoby się to, gdyby nie grupa osób działających na Facebooku pod nazwą Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce. To dzięki niej holenderskie media pisały szeroko na temat poszukiwań Marcina i organizowane były wspólne poszukiwania m.in. w WieringerwerfAkcja poszukiwawcza byłaby kontynuowana z większym zaangażowaniem, gdyby nie rewelacyjne informacje, że Marcin pracuje w Niemczech.
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

opr. DJ/MS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe