Alkohol na gminnej sesji? To bardzo możliwe! [VIDEO]

  • 08.11.2019, 09:51

Podziel się:

Oceń:

Alkohol na gminnej sesji? To bardzo możliwe! [VIDEO] Fot. Zrzut ekranu z nagrania sesji. Moment odkręcania butelki.
Niespotykane wydarzenie miało miejsce podczas sesji Rady Gminy w Borowej. Każdy, kto obejrzy materiał video z początku sesji może sam wyciągnąć sobie wnioski. Filmik jest rozpowszechniany w sieci, a internauci komentują - na sesji spożywano alkohol.

Wszystko wydarzyło się 30 października podczas sesji Rady Gminy Borowa. Tuż przed rozpoczęciem obrad ale już w momencie kiedy pracowały kamery, można zaobserwować jak pani sołtys Borowej rozlewa z butelki do szklanek pod stołem przezroczysty napój. Następnie  szklanki rozdawane są sołtysom pochodzącym z gminy Borowa.  

Widoczna część butelki jak i nakrętka może wskazywać, że była to butelka z wódką. Nie bez znaczenia pozostaje także zachowanie niektórych sołtysów, którzy starają się wypić, to co zostało im podane. Niektórzy do przezroczystego napoju dolewali sok i już rozpoczęciu sesji wypijali zawartość szklanek.

Oczywiście nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, co było w butelce, ale w ten sposób wody się raczej nie pije.

Poniżej link do nagrania sesji Rady Gminy Borowej z 30 października. Cała akcja rozgrywa się na początku.

https://www.youtube.com/watch?v=mXbkc8Kr5eg

 


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Laki
Laki 08.11.2019, 11:53
Nikmu nic nie udowodniono a robi się z nich niewiadomo co ...a może po prostu to był sok własnej roboty do wody mineralnej ....teraz to można powiedzieć wszystko ...osądzą ich wyborcy następny raz ...ale sołtys to równy chłop o najważniejsze jest jak działa dla ludzi a nie co pije na sesjach .może tak ifo ile UM wydał na alkohol w 2018 roku

Pozostałe